Президент Франції Еммануель Макрон висловив думку, що Європа повинна бути готовою до можливого нападу Росії на країни НАТО.

Таку заяву Макрон зробив під час неофіційної зустрічі в Парижі, спрямованої на підтримку України.  Французький лідер підкреслив, що всі країни, що взяли участь у цій зустрічі, підтримали цей погляд.

 «Всі лідери згодні з тим, що не хочуть вступати у війну з російським народом. Ми маємо намір і надалі стримувати ескалацію, як це відбувалося після початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну», – сказав Макрон.

Він також наголосив, що перемогу в війні проти України не повинні здобути росіяни, оскільки ставиться під загрозу безпека всієї Європи.

 

Захід тривалий час вагається і не надає Україні дозволу використовувати надану їй зброю для атаки на територію Росії, країни-агресора. В прийнятті такого рішення Захід діє дуже повільно, оскільки боїться ризику виникнення ядерного конфлікту з РФ.

Проте зараз стає очевидним: або ми програємо війну, або західні партнери нададуть Україні дозвіл на використання цієї зброї. Інші країни розуміють, що у випадку поразки українських сил у війні російська агресія може поширитися і на їхні території.

Таку думку висловив молодший сержант ЗСУ у відставці та голова громадської організації «Українське об’єднання «Мрія» Юрій Гудименко в інтерв’ю відомого джерела.

 «Я думаю, що це так і буде. Ми не знаємо коли, але до цього йшло. Захід дуже повільний, тому що він не хоче ядерного конфлікту Сполучених Штатів, Євросоюзу або взагалі НАТО з Росією. І зрозуміло, що вони дуже довго відтягували цю історію. Але все дуже просто – або ми програємо війну, або отримуємо цей дозвіл. Якщо ми програємо війну, вони наступні – це всі розуміють», – зазначив Гудименко.