Стало відомо про те, які у окупантів плани на сьогоднішній день стосуються південного напрямку. Чи справді вони втікають із награбованим, чи незабаром на нас чекають вуличні бої.

Про це розповів 24 каналу керівник Центру військово-правових досліджень, військовий експерт Олександр Мусієнко.

За його словами, на даний момент росіяни можуть розпочати підготовку до вуличних боїв, проте, не все так просто для них. Збройні сили України розглядають різні варіанти того, як це можна уникнути та повернути місто за короткий термін під контроль офіційного Києва.

За словами чоловіка, місто Херсон для них є стратегічно важливим. Але вони під прикриттям десанту виводили з правого берега Дніпра частини, які втратили боєздатність. Також вони хотіли відновити постачання Антонівським мостом. Виходить вкрай погано.

Після цього українські сили завдали удару по мосту і знову ж таки почали це попереджати. Щоби ворог туди підкріплення не кидав», – зауважив керівник Центру військово-правових досліджень.

Наші захисники зараз думають над сценаріями, які б дозволили звільнити місто без вуличних боїв. Наприклад, його можна взяти в облогу і можливість у наших така є.

“Незважаючи на те, що ворог готується до місцевих боїв, наша перевага в тому, що ми можемо контролювати переправи. Чим ближче ми до Дніпра, тим більше у нас з’являється можливостей це робити і не давати ворогові отримувати підкріплення. В умовах фортеці, яка взята у кільце, в облогу, я не думаю, що ворог зможе довго триматися”, – наголосив військовий експерт.

Це вкотре розвіяло версію російських пропагандистів про те, що українці зацікавлені саме у масованій поразці міста, щоб зламати мирних жителів, які там залишились.