Російські окупанти підірвали греблю Каховської ГЕС. У день чергового теракту загарбників Організація Об’єднаних Націй набрала води до рота. Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба різко розкритикував реакцію ООН. 
 

Про це Кулеба сказав в етері телемарафону у п’ятницю. 

За словами міністра, “ООН дуже конкретно помилилася: в день, коли в нас відбувся по суті теракт і злочин геноциду, вони там святкували день російської мови, набрали в рота води щодо подій”. 

“Я думаю, якби вони набрали в рота дніпровської води, замішаної на машинній олії, крові і смороду мертвих тварин, можливо, вони б інакше себе поводили. Але оскільки Нью-Йорк далеко і там інша вода, то вони примудрились цілий день мовчати й нічого не робити”, – сказав він. 

Голова МЗС водночас відзначив роботу офісу ООН в Україні, який оперативно мобілізував команду працівників у Херсоні, а після зустрічі з міністром – сформував дві групи, готові допомогти з евакуацією людей з окупованого Росією лівого берега Дніпра. Але це станеться тільки якщо Росія надасть гарантії безпеки. Проте Кулеба зауважив, що цього, ймовірно, не не слід чекати. 

“Тому гнів українців – справедливий, але є реальність і треба з нею працювати в інтересах нашої країни”, – підсумував очільник МЗС.