Олігарх Рінат Ахметов виділяє гроші на команду президента Володимира Зеленського і “Слуги народу” – за словами джерело, це понад 2 мільйони доларів щомісяця.

Про це повідомляє журналіст “Української правди” Роман Романюк із посиланням на одного з крупних бізнесменів – у статті “Зе!корупція, або Старі схеми епохи “нових”

“На Офіс і на фракцію, хоч там у Ріната своїх і немає, заходить десь 2-2,5 мільйона доларів в місяць. Ясно, що він (Ахметов – ред.) друг”, – заявив співрозмовник УП зі сфери бізнесу.

Рінат Ахметов зберігає своє становище, непублічно задобрюючи нову владу: купує по 300 “швидких” для сіл, дає кошти на утримання партії.

Чи не дарма менеджер середньої ланки з його холдингу – Денис Шмигаль – став прем’єр-міністром у березні.

Денис Шмигаль, як і в.о. міністра енергетики Ольга Буславець, демонстративно дистанціюються від інтересів Ахметова, але питання тарифів для зеленої енергетики чи ТЕС вирішуються значно динамічніше і на порядок ефективніше, ніж для державного Енергоатома.

При цьому на каналах медіагрупи Ахметова не критикують прем’єра Шмигаля.

Напередодні, колишній керівник Офісу президента Зеленського Андрій Богдан в інтерв’ю Дмитру Гордону нещодавно говорив, що Ахемтов – “людина слова і справи”.

Поширена інформація про фінансування бізнесменом Рінатом Ахметовим команди президента України Володимира Зеленського та партії “Слуга народу” не відповідає реальності, заявила прес-секретар Ахметова Анна Терехова.

“Рінат Ахметов передав управління своїм бізнесом менеджменту, а політичну діяльність він не веде з 2012 року. Все, на чому він зосереджений – це благодійність і розвиток футбольного клубу” Шахтар “. Тому будь-які спроби” прив’язати “Ріната Леонідовича до будь-яких політичних процесів не відповідають дійсності “, – повідомила вона в коментарі агентству” Інтерфакс-Україна “.