Екс-президент Грузії говорить, що до групи контрабандистів, зокрема, належить група Павлюка.

Глава Виконавчого комітету Національної ради реформ і екс-президент Грузії Міхеїл Саакашвілі заявив, що в парламенті України є “міжфракційне об’єднання контрабандистів”.

Про це він сказав в ефірі суспільно-політичного ток-шоу “Право на владу” на 1 + 1.

“У будь-якому парламенті в Україні чомусь завжди з’являється велика група тіньових контрабандистів. Це міжфракційна група. Це міжфракційне об’єднання контрабандистів. Я їх знаю вже, на жаль, добре, тому що вони починають блокувати. Вони поширюють плітки, вони замовляють статті, вони вже бігають по всім органам. Група Павлюка, наприклад. Група Павлюка дуже інтенсивно цими речами займається. І є багато інших груп, на регіональному масштабі які цим займаються. Давайте скажемо, як є: куди не ткнешся, є якась група зацікавлена. На надрах, впевнений, “сидить” така ж група. Я впевнений, що “сидить” така ж група на податкових схемах “, – сказав він.Нагадуємо, на засіданні Національної ради реформ під головуванням Президента України Володимира Зеленського обговорили концепцію реформування митниці.

А ось що пише з цього приводу тг-канал “Легітимний”:

“Вчора Дубінський на ефірі 1 + 1 змусив Саакашвілі назвати ім’я того, хто очолює в Україні« контрабандне лобі »в парламенті.

Сааашвілі вже давно веде “війну” з Павлюком. Павлюк в свою чергу всіляко блокував призначення Саакашвілі на пост віце-прем’єра, а також інформаційно “мочить” Михайла Саакашвілі “.