До виборів у Росії залишилося трохи більше місяця, Путін неабияк почав нервувати, адже його президентська компанія суперечить інтересам громадян, а саме — більшість росіян виступають проти війни з Україною. Таким чином Борис Надєждін має шанси обійти лідера Росії на виборах.

Відомо, що Надєждін не заявляє, що Крим – Україна, не обіцяє повернути Україні окуповані території, не називає «СВО» війною та заявив, що «Росія не програє СВО» .

«Відступати я не даватиму наказу без узгодження позицій мирного договору. Буде мирний договір – давайте обговорювати. Не буде його — ми не відступатимемо, де є, там і закопаємося до закінчення переговорів», – заявив Борис Надєждін в інтерв’ю журналістці Юлії Латиніній.

Проте якщо Надєждін війну назве війною, а не «спеціальною військовою операцією», він дасть привід посадити себе або зняти з дистанції до збирання підписів. Кримінальна відповідальність на нього чекає і за пропозицію повернути Україні захоплені Росією території, пояснює позицію політика Дмитро Орєшкін. Відкидає Орєшкін і звинувачення опозиції на адресу Надєждіна в тому, що, беручи участь у виборах президента Росії, він легітимізує територіальні завоювання Росії.

«Борис Надєждін ні слова не кажучи про те, що треба повернути Україні відібрані, окуповані в неї території, проте під час збору підписів не зібрав жодного підпису з Криму, Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей, які Росія хіба що «вважає своїми». Там просто не було його працівників?» – каже Дмитро Орєшкін.

Але навіть без прізвища Бориса Надєждіна в бюлетені ті, хто хоче висловити протест і проголосувати проти Путіна. Деякі опозиційні політики переконують росіян прийти на дільниці 17 березня о 12-й годині і проголосувати за будь-якого кандидата, окрім Путіна.