Західні союзники зайняли опортуністичну позицію щодо військової підтримки України.

Про це заявив військовий експерт Юрій Федоров.

З кожним днем повномасштабної війни РФ проти України українці все більше запитують: чому Захід не дає нам ракети великої дальності? Просту відповідь на це питання дав російський опозиціонер та військовий аналітик Юрій Федоров.

«По-перше, західні країни не хочуть підставити свою власну територію під удар російських ракет, введення військ і т.д. По-друге, вони бояться, що така війна може перерости в ядерну, а для них це абсолютно неприйнятно», — пояснив експерт.

Також Федоров наголосив, що західні союзники зайняли досить опортуністичну позицію. З одного боку, вони допомагають Україні, але при цьому самі не хочуть брати участь у війні та провокувати Кремль на те, щоб він ударив по Європі та США.

«Це цинічна позиція, – додав аналітик. – Деякі американські політичні діячі відверто кажуть, що ми дуже дешевими засобами (маються на увазі витрати США на війну в Україні) наводимо російські збройні сили у стан розпаду та розгрому».

На цю тему висловився й полковник запасу ЗСУ Роман Світан. За словами військового експерта, ми чітко бачимо подвійні стандарти у західних союзників, адже вони не дають нам дозволу працювати територією Росії, тоді як Ізраїлю дозволено бити сектором Газа.

«ХАМАС убив більше тисячі ізраїльтян, а Росія – вже понад сотню тисяч українців. ХАМАС оголошено терористичною організацією, а російська держава та армія цього немає. РФ ще перебуває у світовому економічному полі і якось ще рухається. Хтось ще обіймається з Путіним і намагається подивитися йому в очі, хтось дзвонить, той же Нетаньяху, до речі, не кажучи вже про всякі Сі Цзіньпіни», – констатував Світан.

Таким чином, ми бачимо, що ставлення до Росії після сотень тисяч убитих росіянами українців набагато м’якше, ніж відношення до «хамасівців» після тисячі ізраїльтян, вбитих ними.