Прем’єр-міністр Ізраїля Беньямін Нетаньяху готовий розглянути можливість надання Україні військової допомоги для боротьби з росією.

Про це він заявив в інтерв’ю американському каналу CNN. Однією з головних тем обговорення стала війна в Україні.

Журналіст запитав, чи готова влада Ізраїля надати нашій країні військову допомогу, в тому числі передати системи протиповітряної оборони «Залізний купол».

«Ми, безумовно, вивчаємо цей варіант», – цитує Нетаньяху сайт MSN.

Прем’єр-міністр, серед іншого, привітав рішення США передати Україні 250 000 боєприпасів, що зберігалися в Ізраїлі, а також зазначив, що його країна і далі намагатиметься протидіяти виробництву зброї Іраном.

«Ми теж, відкрито кажучи, діємо у спосіб, який я не буду тут деталізувати, щоб протистояти іранському виробництву зброї, що використовується проти України», – додав Нетаньяху.

Нещодавно ізраїльский прем’єр зустрівся з держсекретарем США Ентоні Блінкеном. Під час перемовин сторони обговорили підтримку України.

«Ми обговорили поглиблення співпраці для протистояння дестабілізуючій діяльності Ірану в регіоні та за його межами. Подібно до того, як Іран довгий час підтримував нападників на ізраїльтян та інші народи терористів, режим зараз постачає безпілотники, які росія використовує для вбивства безневинних мирних жителів в Україні», – наголосив Блінкен.

Він зазначив, що росія також постачає зброю Ірану в рамках співпраці між країнами.

«Звірства з боку росії лише наголошують на важливості надання підтримки Україні в усіх її потребах – у гуманітарній, економічній та оборонній сферах, поки вона сміливо захищає своїх людей та право на існування. Це тема, яку ми також сьогодні обговорили», – заявив Блінкен.