У понеділок, 1 березня, партія “Слуга народу” збереться на засідання фракції. Зокрема, народні депутати планують заслухати доповідь про пріоритетні законопроекти на 2021 рік, а також обговорити важливі законодавчі ініціативи пленарного тижня 2-5 березня.

Про це повідомляє прес-служба партії “Слуга народу”.

Зокрема, фракція розгляне такі ініціативи:

  • закон про реформування військкоматів та вдосконалення порядку військового обліку призовників;
  • закон про Службу військового капеланства;
  • закон про відновлення роботи Вищої кваліфікаційної комісії суддів України;
  • законопроект, який виправить існуючі технічні помилки в законі про гральний бізнес і дозволить створити комісію з регулювання азартних ігор і запустити процес видачі ліцензій;
  • закон про оподаткування доходів з організації та проведення азартних ігор і лотерей.

Нагадаємо, 14 липня Верховна Рада України ухвалила законопроєкт №2285-д «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор».

Закон запроваджує кримінальну відповідальність за організацію азартних ігор без ліцензії та дозволяє розташовувати зали з гральними автоматами лише у готелях, які мають три, чотири або п’ять зірок.

Також законом передбачається регулювання «класичних» лотерей. Документ вводить вікові обмеження і дозволяє грати в азартні ігри особам, старшим 21 року.

Крім цього, запроваджуються обмеження щодо реклами гральних закладів, зокрема забороняється рекламувати азартні ігри як спосіб легкого збагачення.

Згідно з законом, резидентам держави-агресора буде заборонено мати гральний бізнес на території України.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.