ЗМІ повідомили, що окупанти б’ють тривогу. Так, у Росії серйозні проблеми в Херсонській області на лівому березі Дніпра, де українській армії вдалося створити плацдарм і закріпитися. Ще зовсім недавно інформація про провали Росії в цьому регіоні замовчувалася, але тепер і про неї вже говорять відкрито на російському телебаченні. Тож, схоже на те, що ЗСУ незабаром зможуть деокупувати ще низку населених пунктів.

«Не можу не відзначити з приводу успіхів ЗСУ на Кримському напрямку. Кримським напрямком вони називають насправді Херсонський, і тут певні моменти, що викликають занепокоєння, присутні. У них є плацдарм у районі Кринок, населеного пункту, де вони окопалися», — заявив один із гауляйтерів Запорізької області Володимир Рогов.

А що ви думаєте з цього приводу? Ставте лайк та пишіть свої думки у коментарях

Він визнав, що ЗСУ вдалося порушити логістику російської армії на лівому березі Дніпра і перерізати важливу трасу, яка з’єднує Нову Каховку і Олешки.

«Проблема в чому полягає: у нас перебита логістика між Кінбурнською косою і Олешками, тобто треба об’їжджати і досить велике коло робити для того, щоб боєприпаси доставити і особовий склад», — заявив він.

Додамо, що керівництво окупантів на Херсонщині вже усвідомило реальну силу ЗСУ і готується до повернення в РФ, якщо пощастить.

Голова «уряду» окупованих територій Херсонської області Андрєй Алєксєєнко пафосно проголосив курс на глобальний ремонт дорожньої інфраструктури, але як стало відомо таким чином Росія готує шлях відступу в південному напрямку чи взагалі до Криму, оскільки військова техніка ЗС РФ автошляхами в нинішньому стані елементарно не зможе пересуватися.

Очевидно, що загарбники вже не вірять у власний успіх навіть на тих землях, які досі перебувають під їхнім контролем.