Якщо лідер гурту "Океан Ельзи", громадський діяч Святослав Вакарчук піде на вибори президента в 2019 році у якості кандидата, це сплутає карти багатьом політикам.

Таку думку висловив народний депутат від БПП Сергій Лещенко.

"Є ще такий фактор як Вакарчук, який може сплутати всі карти", – заявив Лещенко.

За словами депутата, поки Вакарчук відкрито не заявив про свої наміри йти у велику політику, він створює інтригу і небезпеку. Не можна точно спрогнозувати резуультат виборів, якщо до другого туру вийдуть чинний президент Петро Порошенко, лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко і громадський діяч Святослав Вакарчук.

Лещенко вважає, що якщо музикант потрапить до другого туру, "то задавить інших кандидатів, це підтверджує соціологія".

Депутат не володіє точною інормацію про наміри Вакарчука щодо посади президента України. Однак, називає його теперішню діяльність "підозрілою".

"Він проявляє таку активність – виступає на конференціях, дає стільки інтерв'ю. Це не схоже на активність звичайного співака. Я думаю, є плани, про які він не заявляє", – упевнений нардеп.

За словами Лещенка, "ближче до виборів плани вакарчука проясняться".Додамо, за результатами соціологічних опитувань, лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук входить у п'ятірку лідерів президентських симпатій.

Також за словами Лещенка, нещодавній закон про мову – це відображення того, що Порошенко йде на другий термін. 

На перший термін він йшов зі зрозумілою матрицею – європейський, ліберальний кандидат. Але, коли строк доходить до кінця, то потрібно звітувати по всім своїм обіцянкам. Про боротьбу з корупцією він вирішив м'яко з'їхати.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

"У нього є тільки три теми, які він коментує. Решта його вже не стосується, як ніби це інша реальність. Тому йому потрібно створити реальність цих трьох тем – віра, мова і армія. Він буде їх крутити до виборів, намагаючись створити собі нове електоральне ядро. Порошенко, насправді, не потрібно 50% на виборах.

Він порахував, що йому головне потрапити до другого туру проти Тимошенко. Він вважає, що у Тимошенко негативний рейтинг вище ніж позитивний, тому, якщо він пройде з нею до другого туру, то переможе її тільки за рахунок її антирейтингу", – заявив нардеп.‡агрузка...