Як зазначила народний депутат від правлячої політичної сили Євгенія Кравчук, на сьогоднішній день не існує іншої серйозної кандидатури на пост глави МВС: її неможливо знайти зараз.

Заміни міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова найближчим часом не буде, так як неможливо знайти підходящу фігуру на даний пост за такий короткий термін перед місцевими виборами.

Про це в інтерв’ю виданню “Апостроф” заявила народний депутат України від фракції “Слуга народу” Євгенія Кравчук.

За словами парламентарія, на сьогоднішній день іншої більш серйозної фігури, яка могла б стати главою МВС, не існує, точніше, її дуже важко знайти. У нинішніх умовах, коли в Україні на носі вибори до місцевих органів влади, змінювати главу МВС ніхто не буде.

“Потрібно розуміти, що Міністерство внутрішніх справ є суперскладним, дуже системним міністерством. Туди входить не тільки Національна поліція, тут також колишнє МНС, яке перетворилося в службу з надзвичайних ситуацій, прикордонники, Національна гвардія, міграційна служба. Це дуже складна структура, і поставити туди якогось слабкого кандидата дуже небезпечно. У країні і так не дуже добре з реформами, і МВС не той варіант, коли можна спочатку призначити, а потім, усвідомивши помилку, звільнити “, – заявила Кравчук.