Народний депутат Олександр Дубінський в соціальній мережі вступив у перепалку з заступником голови Офісу президента України Юрієм Костюком.

Так, у себе в Інстаграм Дубінський опублікував пост з фотографією автомобіля і підписом: “Мушу визнати, зелений був помилкою”.

У коментарях до фото Костюк звернувся до нардепа з пропозицією скласти мендат та зареєстуватися на перевибори.

“Так поклади мандат на стіл, піди на перевибори і доведи, що тебе оберуть без зеленого прапора. Слабо?” – написав він.

Дубінський на подібні заяви не став мовчати і написав наступне: “Нх сходи”. Костюк йому відповів: “Нх зайнято – ти там міцно і надовго оселився”.

Додамо, що партія “Слуга народу” вже найближчим часом може розглянути виключення одіозного нардепа Олександра Дубінського зі свого складу. Як повідомив Олександр Корнієнко, рішення про виключення приймає голова політсили. Як зазначив голова партії, він може з власної ініціативи або за поданням структурного утворення прийняти рішення про виключення з політсили. Це дозволяє нова редакція статуту “Слуги народу”.

“Є всі шанси, що це питання розглянемо найближчим часом. Виключає з партії її голова”, – сказав Корнієнко.

Як пояснив Корнієнко, у випадку з Дубінським причиною для його виключення може стати порушення статусу “шляхом проведення своїх конференцій та непокору керівним органам партії”.

Оскільки 14 березня конференція Київської обласної партійної організації “Слуги народу” вирішила, що Дубінський більше не є її головою, то “всі його подальші дії по скликанню рад і конференцій будуть нелегітимними з точки зору статуту партії і можуть бути оскаржені в суді “.

Корнієнко наголосив, незважаючи на те, що статут ще не зареєстрований у Мін’юсті, він починає діяти з моменту його ухвалення на з’їзді. Щодо конференції Київського обласного осередку “слуг народу”, то зібралось 15 з 25 осіб, отож кворум був. Протягом 10 днів статут реєструватимуть, отож на цей час організацію таки очолюватиме Дубінський.

“Ми сподіваємося, що він не буде здійснювати протиправних дій. З точки зору вищих керівних органів партії для нас єдиним керівником Київської обласної є Андрій Мотовіловец і з ним буде налагоджуватися взаємодія”, – додав Корнієнко.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.