Російські війська ведуть наступ на шести напрямках у районі Авдіївки, тривають важкі бої біля коксохіму. Водночас українські сили контратакували російські позиції біля Степового і частково досягли успіху.

Як розповіли аналітики американського інституту вивчення війни, російські війська продовжили наступальні операції поблизу Авдіївки, але не досягли жодних підтверджених успіхів.

Український Генеральний штаб повідомив, що українські війська відбили понад 30 російських атак на схід від Новобахмутівки (13 км на північний захід від Авдіївки); на північний схід від Бердичева (7 км на північний захід від Авдіївки); на південь від Новокалинового (12 км на північ від Авдіївки) і Тоненького (7 км на захід від Авдіївки); а також поблизу Степового (3 км на північ від Авдіївки), Авдіївки, Північного (6 км на захід від Авдіївки) і Первомайського (11 км на південний захід від Авдіївки).

В свою чергу речник Таврійського угруповання українських військ полковник Олександр Штупун заявив, що російські війська продовжують наземні атаки групами по 10-20 осіб.

Він додав, що російські війська наступають на шести напрямках у районі Авдіївки, і що важкі бої тривають біля Авдіївського коксохімічного заводу на північному сході Авдіївки та в промисловій зоні на південний схід від Авдіївки.

У підсумку, незважаючи на складні погодні умови, як російські, так і українські війська продовжують наземні атаки по всій території України, хоча й дещо повільнішими темпами через сніг і погану видимість. Російські військові блогери відзначають, що сильний сніг і вітер знизили видимість і ускладнили повітряну розвідку та артилерійську корекцію на Херсонському напрямку, але зазначають, що українські війська скористалися умовами поганої видимості для закріплення позицій на східному (лівому) березі Дніпра.