Останніми тижнями в ЗСУ фіксуються просування в бік Горлівки неподалік Шумів та Південного. Бійці з цього напрямку повідомляють, що з терикону росіян уже вибили, і до міста залишилось 7 – 8 кілометрів. Наразі українська армія зараз займає висоти в східному напрямку, з яких рухатися і наступати на противника легше.

Ще 21 листопада російський воєнний пропагандист Семен Пегов повідомив, що «збройні сили росії вибили ЗСУ з териконy шахти ім. Гагаріна на околиці Горлівки». 

На думку росіян, цю висоту ЗСУ зайняли нібито «з метою відволікання резервів росії з Авдіївського напряму». Незважаючи на те, що зараз висота знаходиться під контролем росіян, Пегов зазначає, що «сіра зона там, як і раніше, скорочена до мінімуму 100-150 метрів», повідомляє Telegram-канал “Вольнодумец”.

Відомо, що територія навколо мінується та зміцнюється бетонними загородженнями. Якщо раніше «зуби дракона» встановили лише біля підірваного мосту на трасі “Горлівка-Ясинувата”, то тепер горлівські видання повідомляють, що «на виїзді з Горлівки до Єнакієвого у селищі Воробйовка також встановили бетонні загородження, відомі як “зуби дракона”. Навколо міста загородження та блокпости. 

Якщо у росіян все так добре під Горлівкою, то навіщо зміцнювати підступи та дороги до міста? Це черговий приклад невдалого піару російської пропаганди, яка намагається приховати непросту для них ситуацію під Горлівкою. Чекаємо на хороші для нас новини.