З кожною новою “бавовною” з Кримського півострова рятуються втечею все більше росіян – переважно члени сімей військовослужбовців армії РФ. А останніми днями сарафанним радіо розлетілася інформація про “швидке повернення України”, що викликало новий виток паніки. Такий, що дружини окупантів уже почали продавати житло на ПБК. 

Жорстка позиція України щодо повернення окупованого Криму, а також реакція світової спільноти день у день змушують нервуватися росіян. А їх тут – орда. Півострів став “своїм” для близько 800 тис. громадян Російської Федерації – всі вони перебувають на території АРК незаконно. Такі цифри озвучила під час брифінгу представниця президента України в Криму Таміла Ташева.

Росія протягом кількох років буквально накачувала Крим озброєнням і фактично перетворила його на величезну військову базу. Відповідно, тут є й чималий контингент військовослужбовців. Згодом до загарбників перебралися і їхні сім’ї, спокусившись чудовою природою, кліматом та обіцянками командування. 

За словами співрозмовників OBOZREVATEL на півострові, сімей російських військових справді багато.  За її словами, на ПБК (Південному березі Криму. – Ред.), у Ялті, Форосі, Алушті та Гурзуфі, в основному осіли сім’ї російських офіцерів, навіть якщо самі “вояки” служать у Сімферополі. Причому, каже співробітниця агентства нерухомості, частина квартир була ними куплена, а ось частина – просто віджата: “Я і мої колеги знаємо випадки, коли людей просто змушували переоформити житло. У документах фігурували якісь ліві люди з Магадана, Хабаровська, але потім квартири зайняли саме сім’ї окупантів”.