Добровольці з Чуваської республіки Росії стурбовані тим, що їх батьківщина їх обманула. Тепер вони вимагають виплатити їм обіцяні гроші за участь у війні проти України, однак не так все просто.

Як повідомляють російські ЗМІ з посиланням на публічне звернення сорока бійців батальйону “Атал”, влада країни-агресора наобіцяла окупантам понад 200 тисяч рублів кожному, але очікувано  “кинула” загарбників.

Відзначається, що “бунтівники” погрожують переходом в приватні військові компанії або Чеченську гвардію. Про відмову від участі в бойових діях не йдеться.

“Просимо вас не осоромити чуваську Республіку цими вашими невиконаними обіцянками”, – пишуть солдати Кремля.

У той же час, вони одностайно відзначають, що мають намір продовжити вбивати мирне населення України, називаючи це “служінням Батьківщини”. Солдати стурбовані тим, що інші контрактники з Татарстану і Башкортостану отримали обіцяні кошти. До слова, це вже далеко не перший такий випадок. Через величезні втрати та безнадьогу у Росії зростає кількість військовослужбовців, які відмовляються брати участь у агресії проти України.

Як розповів військовий експерт Олег Жданов,число військових РФ, які відмовляються їхати воювати в Україну, перевищує кількість тих, хто погоджується. При цьому експерт нагадав, що з початку війни в російських військових частинах з’явилися стенди з написом: “Вони відмовилися виконувати бойове завдання” і там з’являлися фотографії і список офіцерів і військових, які відмовилися їхати в Україну для участі у війні.

“Так ось на сьогоднішній день вони вже прибирають ці стенди, оскільки кількість тих, хто відмовився перевищує кількість тих, хто погодився”, — підкреслив він.