Емоційне звернення Данілова! “Поховались за спідницями” – цинізм вражає: висказав все. Переможемо! – Корупція Інфо

Емоційне звернення Данілова! “Поховались за спідницями” – цинізм вражає: висказав все. Переможемо!

Не всі чоловіки в Україні готові захищати свою державу. Дехто підло втікає від мобілізації за кордон. На дії таких чоловіків відреагував і секретар РНБО Олексій Данілов та попросив їх не ховатися за спідницею. Про це він заявив в ефірі одного з телеканалів.

https://www.youtube.com/watch?v=3ot1E711mt4

Він наголосив, що в Україні можуть створити альтернативу для невиїзду чоловікам за кордон.

Він попросив йти та допомагати тим хлопцям, які воюють на фронті, адже роботи в країні багато.

“Немає чого ховатися за жіночими спідницями та втікати з країни. Треба допомагати. Не можете воювати та тримати в руках зброю – допомагайте в інший спосіб. Знаходьте будь-які можливості”, – заявив Данілов.

На його думку, несправедливо, коли чоловіки починають бігти з країни під час війни. Данілов до такого ставиться негативно. Інша справа – коли таких чоловіків дійсно не можуть мобілізувати через певні причини.

“Коли ми всі будемо виконувати правові дії та закони Конституції, все швидко стане на свої місця. І вигадувати, що через петицію вас можуть відпускати, то послухайте – так не можна, роботи в нашій країні більше, ніж достатньо”, – додав він.

“Не можете працювати на фронті, працюйте в тилу, допомагайте. Навіть якщо ви просто працюєте і сплачуєте податки – це теж велика допомога для нашої країни”, – сказав секретар РНБО.

Данілов додав, що несправедливо, якщо деякі чоловіки зараз втечуть за кордон, влаштуються на роботу і будуть там платити податки.

Окрім цього Данілов дав свій коментар про те, що міжнародні інституції мають реально виконувати свої функції. Але з цим у них досить великі проблеми.

 Така реакція секретаря РНБО на заяву генсека ООН Антоніу Гутерреша, що світ перебуває під загрозою ядерного знищення.

На думку Данілова, це своєрідний цинізм. Кілька днів тому, 28 липня, в Генасамблеї ООН ухвалюють рішення, що доступ до чистого та здорового навколишнього середовища є універсальним правом людини. Вони це називали історичною резолюцією. А тепер генсек ООН говорить про загрозу ядерного знищення.

Данілов наголошує, що міжнародні інституції мають реально виконувати свої функції. Якщо вони допустили теперішню геополітичну ситуацію у світі і не запобігли війні в Україні, то про що тут говорити. А паралельно там ухвалюють резолюції, що кожна людина має право жити на чистій планеті.

“Була заява генсека ООН, що світ стоїть на порозі ядерного знищення. Такий цинізм. 28 липня ООН приймає фундаментальне рішення – резолюцію про право кожної людини жити на чистій планеті. А через 5 днів роблять заяву, що світ стоїть на порозі ядерної катастрофи. Всі інституції мають виконувати свої функції. В цьому є проблема”, – наголосив Данілов.

Окрім цього, Данілов заявив, що Україна здатна повернути усі окуповані території. З його слів, наша країна зробить це воєнним шляхом.

Секретар РНБО вважає, що російський наратив про неможливість повернення окупованих територій України воєнним шляхом не відповідає дійсності. Він сказав:

“Небезпечний російський наратив, який із задоволенням підхоплюють “корисні ідіоти” путіна на Заході: Україна не зможе воєнним шляхом повернути захоплені території. Це помилка! Можемо та зробимо. Спочатку – знищення окупантів, потім – дипломатія. Єдина мова, яку розуміють рашисти”.

Також він зазначив, що удар по Кримському мосту, і не тільки, буде завдано, “як тільки буде необхідність, можливість, здатність та завдання”. 

На питання, коли “не здригнеться рука” вдарити по Кримському мосту, Данилов відповів: “У разі потреби це питання вирішують військові. Щодо Кримського мосту чи іншої інфраструктури, повірте, все перебуває під пильним контролем. 

Як тільки буде необхідність, можливість, здатність та завдання, все це буде зроблено, і не тільки щодо того об’єкта, який ви назвали”, – сказав Данілов.
Статті по темі