Команда президента Володимира Зеленського планує початок масштабної боротьби з українськими олігархами за допомогою ініціації проекту закону про їхній статус.

Розкриваючи плани Офісу президента, українська журналістка Соня Кошкіна зазначає, що на практиці буде реалізований “хрестовий похід” проти олігархів, який обернеться війною “всіх проти всіх”.

Про це вона на написала в своєму Telegram-каналі, коментуючи матеріал про “обнулення олігархів”.

“Банкова планує почати” хрестовий похід “проти олігархів. На виконання передвиборчих обіцянок, так би мовити. На практиці це буде війна всіх з усіма з непрогнозованими наслідками, тому як, з одного боку, виборець таке любить. Дуже”, – пише журналістка.

У той же час Кошкіна додала, що електоральні наслідки для влади можуть бути вкрай непередбачуваними: олігархи є серйозною фінансовою і політичною силою всередині країни, що володіє потужним медіаресурсом.

“З іншого боку, електоральні наслідки можуть бути вельми непередбачуваними. Нерозумно, справді, затівати подібне, вважаючи, що не прилетить” ответка “. Злагоджена робота декількох олігархічних медіа пару місяців, і все, рейтингу кінець. Чи варто турбуватися Ахметову? А Коломойському, чиє становище і без того хитке? Порошенку (спойлер: дуже сильно варто. більше навіть, мабуть, ніж іншим) “, – підкреслила Кошкіна.

При цьому вона зазначила, що в матеріалі був невипадково використаний постер серіалу “Слуга народу”, оскільки, на думку близького соратника Зеленського, кінострічка є кармою і постійно переслідує главу держави, який виконав в серіалі головну роль.

“Кінець – цитата близького соратника глави держави:” Серіал “Слуга народу” – наша карма. З одного боку, він серйозно допоміг нам на виборах. З іншого, нас всі зараз запитують: а чому у вас не так, як в серіалі, коли вже сприятливий розвиток сюжету? Що мені їм відповісти? “- зазначає вона.

При цьому журналістка зазначає, що новий “закон про олігархів” може стати грізним інструментом в руках глави держави.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.