Голова виконавчого комітету Ради реформ Міхеїл Саакашвілі під час пандемії вирішив покинути країну і відлетів в Стамбул, при цьому випивши кілька грам коньяку перед польотом. Про це повідомляє “Знай юа”, посилаючись на те, що відповідні фотографії опублікувало hromadske.

Так, на кадрах видно, як колишній президент Грузії сидить в залі очікування в аеропорту “Бориспіль”. У той же час біля нього стоїть келих, як стверджується, з коньяком, а він сам – розмовляє по телефону.

Вже через деякий час Саакашвілі зібрав свої речі і пішов здійснювати посадку на літак, який прямував до Стамбула, проте чи точно саме туди, достеменно не відомо, як і чому саме туди полетів голова виконавчого комітету Ради реформ. Українці припускають, що це може бути пов’язано або із відпочинком, оскільки Саакашвілі перед можливим відльотом, відвідував Львів. Де прогулявся вуличками міста, та прийшов на зустріч до Садового:

Завжди гостинний Львів та львів’яни, і особливо мій давній друг, Андрій Садовий. Наша традиційна кава на балконі мерії. – написав тоді Саакашвілі.

Або ж, як припускають українці, Саакашвілі відбув по робочій зустрічі, адже Саакашвілі чи не єдиний політик, який на робочі зустрічі не витрачає державні кошти і обходиться без десятків помічників.

Нагадаємо, раніше Саакашвілі зазначив, що всю Україну можна повністю реформувати всього за 100 днів.

«Я думаю, що взагалі всю Україну можна реформувати максимум за 100 днів», — заявив він в ефірі «Радіо НВ» у відповідь на питання, скільки часу, на його думку, потрібно, щоб змінити систему.

Він уточнив, що за 100 днів можна створити необхідну для реформ законодавчу базу.

Відзначимо, що на своїй посаді Саакашвілі перебуває з 7 травня, коли президент України Володимир Зеленський підписав указ про його призначення. Тобто він перебуває на своїй посаді більше 70 днів.

За цей час він двічі провокував дипломатичний скандал з Грузією своїми заявами. Також Саакашвілі відкрив Офіс швидких рішень у Києві та Одесі.

Як повідомлялося раніше, Саакашвілі повідомив про те, що президент Володимир Зеленський поставив перед ним, як новим главою Виконавчого комітету реформ, завдання щодо вдосконалення податкового законодавства та завершення реформи митниці.