Наразі Російська Федерація залякує НАТО можливим нападом на будь-яку країну альянсу,в той час як на саму Росію нібито готується напад Китаю.

Хвіст в Кремля конкретно піджався через цю загрозу нападу. Адже про те, що Китай може почати власне повномасштабне вторгнення в РФ затрубили вже і західні ЗМІ.

Росія почала підготовку до війни та вони розуміють, що в звичайному бою, Китай, їм не перемогти. Тому вони хапаються за ядерну зброю і починають нею розмахувати.

В свою чергу, а чому Китай взагалі вирішив напасти на Росію? Справа в тому, що російсько-українська війна не вигідна країні. Тому Китай вже неодноразово намагався схилити світ до ідеї створення платформи для переговорів України та Росії. Путін такий варіант відхиляє, в той час як Зеленський подає свою формулу миру та пропонує Китаю дипломатію. Як розповів експерт з міжнародних питань Євген Добряк, вже навіть може йти мова про зустріч китайського лідера за спиною Путіна з Зеленським.

Ну а з Росією що? Очевидно, дипломатичний шлях не спрацьовує, тому Китай готовий діяти більш радикально. Та і поки перші колони їхніх військ не зайшли на територію Російської Федерації, країна вже здійснює свій хитрий план з захоплення територій

«Китай планує здавлювати Росію, як удав, при чому йде мова не лише про військовий план, а й поглинання. Китай вже асимілював певні території РФ, викупляє там землі і планує це зробити з іншими ділянками Росії. Вони хочуть забрати ці території», — розповів Євген Добряк.