П’ятий президент Петро Порошенко після рішення суду поїхав “святкувати” до ресторану Царське село разом із своєю командою, про це повідомляє Українська правда. 

Серед гостей репортери помітили нардепів Ірину Геращенко, Олексія Гончаренка, Вікторію Сюмар, Артура Герасимова, Сергія Алєксєєва, Яну Зінкевич, журналіста Віталія Гайдукевича, адвоката Іллю Новікова та інших.

З ресторану після Порошенка за хвилин вийшов мільйонер Ігор Воронов.

Відпустити під особисте зобов’язання. Такий запобіжний захід Петрові Порошенку у справі про державну зраду і фінансування тероризму оголосив Печерський районний суд Києва у середу 19 січня.

Як мовиться в ухвалі суду, в задоволенні клопотання прокуратури про арешт із заставою в мільярд гривень вирішено відмовити. Натомість відносно Порошенка застосують найбільш м’який з існуючих запобіжних заходів – особисте зобов’язання. П’ятий президент муситиме прибувати за вимогою до слідчого, не відлучатися без дозволу з Києва і області та здати свій закордонний паспорт. Згадані обмеження діятимуть до 19 березня.

Нагадаємо, за версією Державного бюро розслідувань, у 2014-2015 роках тодішня влада України перерахувала щонайменше 200 млн гривень за вугілля з тимчасово окупованих територій Луганської та Донецької областей, не рахуючи коштів, сплачених у готівковій формі, із запланованих більше ніж 3,16 млрд гривень.