Зустріч політичних радників лідерів країн Нормандського формату готується і може відбутися до кінця січня. Про це повідомив керівник Офісу Президента Андрій Єрмак на зустрічі з журналістами.
Готується наша зустріч політичних радників Нормандського формату, і, думаю, вона відбудеться до кінця цього місяця, – сказав він.

Політичні радники лідерів нормандського формату (Україна, Росія, Німеччина і Франція) планують зустрітися найближчим часом. Однак точної дати поки немає.

На вищому рівні поки ні, але працюємо над цим. У планах це є. Але це не тільки від нас залежить, – уточнили в Офісі Президента.

Як повідомлялось, останніми тижнями відбулися окремі зустрічі політичних радників ФРН і Франції з переговорниками в Росії та Україні щодо вирішення конфлікту на сході.

У понеділок, 17 січня, глава МЗС Німеччини Анналена Бербок відвідала Київ і наступного дня – Москву. Крім того, тоді у Києві Бербок заявила, що планує ще разом із французьким колегою відвідати Україну.

За її словами, із французьким міністром Жан-Івом ле Дріаном було домовлено зробити все можливе, щоб разом відродити Нормандський формат. «Ми двоє знову відвідаємо Україну», – заявила глава МЗС Німеччини.