Засновник інтернет-видання «ГОРДОН» Дмитро Гордон заявив, що сьогодні у Києві обстріляли редакцію видання «ГОРДОН». Офіс редакції розташований на вулиці Щекавицькій.

Про обстріл Гордон заявив у своєму відеозверненні на YouTube у середу, 19 січня.

Зі слів медійника, співробітники видання знайшли слід від кулі на одному з вікон офісу на першому поверсі, після чого викликали поліцію.

Дмитро Гордон пов’язує інцидент зі своєю професійною діяльністю.

“Друзі, говорити правду в країні, де за свободу слова потрібно щодня боротися, дуже непросто. Але я це роблю, постійно говорю те, що думаю, і говорю правду. Як бачимо, це багатьом, напевно, не подобається”, – сказав він.

Також він висловив переконання, що СБУ та МВС розкриють цей злочин, «оскільки тут скрізь камери».

«Крім того, як мені повідомили мої джерела в СБУ, тут навпроти знаходиться гуртожиток СБУ, в якому встановлено спеціальний пост в рамках НСРД (негласні слідчі (розшукові) дії – ред.) стосовно мене, звідки повністю записується все, що відбувається тут , перед входом (в офіс видання – ред.)», – сказав Гордон.

Слідчо-оперативна група, яка приїхала, на місці події встановила пошкодження зовнішнього скла подвійного склопакета. У поліції зазначають, що пошкодження скла не було наскрізним.

“Наразі правоохоронці встановлюють свідків та очевидців, переглядають відео з камер спостереження. Слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 194 Кримінального кодексу України – умисне знищення або пошкодження майна. Слідчі дії тривають”, – йдеться у повідомленні.