В ефірі одного з українських телеканалів журналіст Дмитро Гордон відкрито заявив, що до вакцини CoviShield, яку напередодні отримала Україна, є чимало запитань.

“Факт залишається фактом — дуже багато питань до вакцини, яку привезли в Україну. По-перше, ми не знаємо ціну на неї. Я такого ще не бачив, щоб держава вустами міністра охорони здоров’я говорила, що ми не можемо сказати ціну. Нічого собі, не можемо сказати ціну. Ми з вами платимо податки справно. Я плачу величезні податки, і я наймаю чиновників, зокрема й очільника МОЗ, щоб вони забезпечували мені комфортне життя.

Тому голово МОЗ, будь ласкавий, поясни мені, де ти взяв вакцину, по-перше, що це за вакцина, скільки вона коштує. Ми порівняємо ціну на Covishield з цінами на інші вакцини, і ще подивимося, навіщо ти це привіз і так далі. Не треба називати її AstraZeneca, це CoviShield”, — сказав він.

Журналіст також наголосив, що якщо вакцинація у країні увінчається провалом, то міністр охорони здоров’я буде зобов’язаний відповісти за це.

“Не треба нас мати за дурнів. У країні є міністр охорони здоров’я, відповідає за вакцинацію Міністерство охорони здоров’я. Не впорався — до побачення, наступний йди сюди. Мені дайте (Степанова — ред.) — роздягну і відправлю ні з чим, з червоними щоками буде йти та руки тремтіти. Лампу поставлю, світло в очі направлю… Мені не подобається, коли мене і моїх громадян мають за ідіотів. Це викликає природне обурення, так не повинно бути”, — сказав він.

Гордон також не оминув питання нової хвилі коронавірусу, яку прогнозують країні.

“У мене зараз троє друзів хворіють, один із них перебуває в реанімації з ШВЛ. Ситуація погана, і обумовлена ​​вона безпечністю. Я хочу всіх застерегти: не будьте дурнями — маски, уникайте великих скупчень людей, стежте за собою, якщо можете, то і за іншими”, — сказав він.

Жірналіст додав, що карантик – це по суті засіб останньої протидії.

“Я не знаю, чи буде локдаун, третя хвиля швидше за все буде. Я не хотів би локдауну. Локдаун — зупинка економіки. Я сподіваюся, що ми пройдемо це без локдаунів”, — сказав він.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.