На зустрічі президента України Володимира Зеленського із майбутніми народними депутатами від його партії «Слуга народу» був присутній виконувач обов’язків голови СБУ Іван Баканов. За словами учасників цієї зустрічі, він приніс до Офісу президента порожні папки – «про всяк випадок». Про це повідомляють журналісти програми «Схеми: корупція в деталях».

Першим про папки очільника СБУ згадав Олександр Ткаченко – гендиректор телеканалу «1+1» і кандидат під номером 9 партії «Слуга народу», який проходить за її списками до нового парламенту.

«У папочках були біографії кандидатів. Просто спокус дуже багато», – пояснив він.

Його слова підтвердив і інший учасник зустрічі з президентом – адвокат і 48-й номер у списку «Слуги народу» Олександр Качура. Він додав, що на зустрічі з президентом їм нагадали про рівність усіх перед законом.

«Нас було попереджено, що відповідальність буде незалежно від партійної належності – закон один для всіх», – зазначив він.

Дмитро Наталуха, 14-й номер в списку «Слуги народу», пригадав також настанови до майбутніх депутатів від Володимира Зеленського, який закликав їх «не красти, не йти на компроміси із совістю, ні з будь-чим іншим…».

Також, за словами номера 17 пропрезидентської партії Андрія Геруса, «президент сказав, що треба швидко проводити реформи в інтересах усього суспільства, щоб реформи могли швидко змінити країну і кожен міг це відчути, щоб через рік мали іншу країну».

Як повідомили майбутні парламентарі, з якими вдалося поспілкуватися журналістам, зустріч була призначена на 12:00 25 липня в Офісі президента. Утім, перші партійці почали збиратися ще з 9-ї ранку – за три години до анонсованого початку.