Група народних депутатів зареєстрували у Верховній Раді України проєкт постанови про звільнення директора Національного антикорупційного бюро Артема Ситника, повідомив нардеп Олексій Гончаренко (фракція “Європейська солідарність”).

“У ВР зареєстрували проєкт Постанови про звільнення корупціонера Ситника з посади директора НАБУ … Всього 216 підписів. Точніше 221 підпис, але кілька депутатів потім відкликали свої підписи”, – написав Гончаренко у своєму Telegram-каналі.

Проєкт постанови оприлюднено на сайті Ради.

Нині документ передали на розгляд керівництву.

Нардеп Олексій Гончаренко зазначив, що в 2015 році були створені Національне агентство з питань протидії корупції (НАПКА), Національне антикорупційне бюро (НАБУ), Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП), а в 2016-м Госбюро розслідувань. За його словами, в ці інституції були вкладені величезні кошти – і українські, і міжнародні.

Гончаренко нагадав, як Артем Ситник виявився в Реєстрі корупціонерів і був оштрафований за те, що не задекларував відпочинок в Рівненській області, а також пригадав війну з САП через “прослушки” в кабінеті її глави Назара Холодницького.