Глава Верховної Ради України Дмитро Разумков прокоментував заборону на вхід у ВР колишнім нардепам. Про це він сказав в ефірі одного з телеканалів.

За його словами, заборона пов’язана з бійками і псуванням майна.

Були різні випадки під час роботи Верховної Ради України. Ми пам’ятаємо і про наклейки, які приносили деякі нардепи, і сірники в свердловинах для ключів, і багато інших подій, які відбувалися і були здійснені екснардепами”, – заявив спікер ВР.

Глава Ради також пообіцяв підняти відеоархіви парламенту, щоб продемонструвати подібні інциденти.

“Ми говоримо про розпорядження, коли воно було прийнято, ми зустрічалися з представниками асоціації народних депутатів України минулих скликань, обговорили це питання. Мені здається, ми знайшли збалансовану позицію, яка відображена в змінах до цього розпорядження. Однак, якщо мова йде про доступ в Верховну Раду, в сесійний зал – це одна справа, доступ в приміщення, де нардепи працюють … Ми пам’ятаємо, як приходили колишні народні депутати в комітети і починалися бійки, це було зовсім недавно “, – сказав Разумков.

Нагадаємо, Бориспільською місцевою прокуратурою завершено досудове розслідування у справі про бійку лідера Радикальної партії, колишнього народного депутата Олега Ляшко з народним депутатом від «Слуги народу» Андрієм Герусом.