Фракція “Слуга народу” вирішила вигнати нардепа Гео Лероса зі своїх лав.

Про це повідомила пресслужба партії у Facebook

“Повідомляємо, що за результатами збору підписів більшістю голосів народних депутатів ухвалено рішення про виключення Лероса Гео Багратовича з числа членів фракції політичної партії “Слуга Народу” у Верховній Раді України”, йдеться у повідомленні.

“Якщо у Зеленського є до мене питання, хай по-чоловічому запрошує на фракцію, а не під тиском збирає за спиною підписи, я готовий довести кожне слово!

Можна і стадіон”, – написав Лерос.

На засіданні парламенту 1 вересня народний депутат від фракції “Слуга народу” Гео Лерос звинуватив президента Володимира Зеленського в порушенні обіцянок, а керівника Офісу президента – у зловживанні владою і роботі на спецслужби Росії, але доказів не навів.

Пізніше стало відомо, що у “Слузі народу” збирають голоси за виключення Гео Лероса з фракції. Про це сам Лерос написав у Фейсбук.

“Володимир Зеленський після моєї промови наказав Арахамії теміново зібрати підписи про виключення мене з фракції СН, навіть особисто тисне на депутатів, які не погодились мене виключити.

Що ж, скоро стане відомо, кого все влаштовує, а хто не хоче миритися з цим свавіллям.

Володимире Олександровичу, але це все вже немає ніякого значення.

Все що я сказав – чиста правда, яка відома кожного народному депутату, журналісту, чиновнику, правоохоронцю, бізнесмену, громадському активісту та всім, хто хоч якось за останній рік перетинався з владою”, – написав депутат.

Також стало відомо, що проти Гео Лероса звинуватили в ухиленні від сплати податків. Офіс Генпрокурора нібито вніс до Єдиного реєстру досудових розслідувань заяву про скоєння ним злочину.

Постанова слідчого судді Печерського районного суду забов’язала це зробити.

У повідомленні йдеться проте, що після обрання народним депутатом від партії «Слуга народу» Лерос подав електронну декларацію. У ній сказано, що доходи депутата становлять понад 603 тисяч гривень. З них заробітна плата – 159 тисяч, а 320 тисяч гривень – дохід від заняття підприємницькою діяльністю.

При цьому як фізична особа – підприємець Гео Лерос зареєструвався через пару тижнів після перемоги у виборах, а вже через 9 днів підприємницьку діяльність призупинив, про що є запис у відкритому реєстрі. Це нібито й є фактом, який засвідчує ухилення від сплати податків. Представники правоохоронних структур наразі на цю інформацію не реагували. Сам депутат вважає це очевидним переслідуванням.