Російські окупанти вранці 19 серпня обстріляли центр Чернігова.

Журналіст Андрій Цаплієнко заявив про 42 постраждалих: попередньо 6 загиблих та щонайменше 11 поранених. Били «Іскандером». Його бойова частина близько півтони вибухівки.

Дану трагічну подію прокоментував Президент Володимир Зеленський. Він опублікував відео в своєму телеграм-каналі зазначивши наступне:

«Ось що таке сусідство з терористичною державою, ось проти чого ми об’єднуємо увесь світ. Російська ракета влучила просто в центр міста, у наш Чернігів. Площа, політехніка, театр. Звичайний суботній день, який Росія перетворила на день болю та втрат. Є загиблі, є поранені. Мої співчуття тим, хто втратив рідних… Усі служби працюють на місці: рятувальники, поліція, медики. Кожен, хто потрібен.

Зробимо ще більше для консолідації світу проти російського терору. Дамо ще більше нашій державі для захисту життя. Росія повинна програти в цій війні, щоб життя перемогло.» — зазначив Президент.

 

 

Стало відомо, що у Чернігові була виставка виробників дронів, Росія вдарила саме туди ракетою. Про це повідомила в ефірі телемарафону журналістка Олександра Денисенко з місця подій.

«Була виставка виробників дронів. І саме сюди був приліт», – сказала Денисенко.

В той час люди в мережі почали висловлювати свою думку з-приводу виставки:

«Це якийсь жах! Хто придумав проводити виставку дронів в центрі міста та ще й давати про це анонс? Хто несе за це відповідальність? Ми заплатили за це життями наших дітей» — обурюються українці.

Зазначимо, що спочатку про обстріл повідомив голова Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.

«Ворог обстріляв центр Чернігова. Ймовірно балістична ракета. Залишайтесь в укриттях. Деталі згодом.» — зазначив Чаус в своєму телеграм-каналі.

Суспільне повідомило, що внаслідок обстрілу росіянами центру Чернігова є поранені та загиблі.

З часом, в. о. міськголови Чернігова підтвердив дану інформацію.

«Ворог вдарив по центру Чернігова.

На місці працюють всі екстренні служби.

Є інформація про поранених. Дані уточнюються.

Поки триває тривога перебувайте в укриттях.

На жаль, є інформація про загиблих» — зазначив Олександр Ломако в своєму телеграм-каналі.

Надалі вже і у міській раді підтвердили інформацію про загиблих.