Глава фракції “Батьківщина” Юлія Тимошенко зазначає, що в разі внесення кандидатури екс-президента Грузії Міхеіла Саакашвілі до Верховної Ради на посаду віце-прем’єра України з реформ готова обговорити з ним перспективи можливої взаємодії.

“Ми сьогодні розмовляли з Міхеілом, ми зустрічалися, говорили про це. Ми говорили про складність усіх процесів, які відбуваються в парламенті. І я сказала, що як тільки його кандидатуру внесуть до парламенту, ми з ним сідаємо і обговорюємо абсолютно всі наші дії”, – сказала вона в ефірі програми “Свобода слова Савіка Шустера” в п’ятницю.

Тимошенко вважає, що будь-яка людина, яка прийде в уряд, має спиратися на надійну підтримку президента і більшості в парламенті, щоб вона могла діяти.

“Я не хочу, щоб “спалювали” сильних і ефективних управлінців, які можуть прийти і допомогти Україні. Водночас не можна, щоб був хаос сьогодні в управлінні державою під час таких викликів. Країні обов’язково потрібні сильні, досвідчені, віддані Україні люди, які можуть з хаосу зробити реально стрункий порядок і дати країні шанс”, – зазначила вона.