Смерть Путіна настане швидше, ніж ми уявляємо. Під час ефіру глава благодійного фонду Ольга Романова висловила припущення, що коли це станеться, всі скажуть, що «його вбили свої ж».

 «Ми дотепер не впевнені, як помер Йосип Сталін. Він лежав довго на підлозі й охорона боялася когось викликати. Чи могли його врятувати – не знаю. Але те, що йому помогли загинути видно навіть по документах. Я б дуже хотіла, щоб Путін лежав у калюжі власної сечі одну добу, потім іншу. Якщо його не отруїли, то хай би просто не підійшли. Кінчиком лакованого взуття відсунули і пішли далі», – сказала Романова.

Владімір Путін заподіяв чимало біди своєму оточенню, багато з них загинули в таємничих обставинах. Тому на нього може чекати подібна доля, наприклад:

— Сірого кардинала Петербурга Романа Цепова безсумнівно отруїли радіоактивною речовиною, і досі не встановлено виконавця цього вбивства;
— Ексглава приватної військової компанії «Вагнера» Євгенія Пригожина, який працював кухарем для очільника Кремля протягом більше 20 років, загинув в авіакатастрофі;
— Колишнього мера Петербурга Анатолія Собчака, якого Путін вважав своїм вчителем, також отруїли.

Все частіше обговорюється можливий наступник на посаду глави Кремля. Марк Фейгін, російський правозахисник, також висловив припущення, що Дмитро Патрушев, 43-річний син Ніколая Патрушева і міністр сільського господарства, може стати наступним президентом Росії.

Ще одним серйозним кандидатом на роль наступника може бути Михайло Мішустін, прем’єр-міністр Росії. Крім того, є багато інших аспірантів на цю посаду, таких як Сергій Чемезов, член бюро Вищої ради партії «Єдина Росія», Олександр Бортников, директор Федеральної служби безпеки Росії, та Сергій Корольов, перший заступник директора ФСБ.