Останнім часом після розгромів з боку наших захисників, ворог здається в полон нереальними кількостями, однак стаються і жести доброї волі. Так вночі проти 19 лютого російські військові вирішили провести штурм наших позицій. Наші захисники дали їм гідну відсіч, спаливши техніку окупантів. Особовий склад, якому пощастило вижити після невдалого штурму, накивав п’ятами.

Наступ зупинила 128 ОДШБр спільно з іншими підрозділами Сил Оборони на Запорізькому напрямку.

«Ласкаво просимо до пекла», – мовиться в повідомленні.

Після завершення боїв за Авдіївку в Донецькій області російським окупантам доведеться вирішувати, куди пересувати основні сили далі. Армія РФ може спробувати розгорнутися на захід від міста або зосередитися на Куп’янську в Харківській області, Часовому Яру в Донецькій області або Роботиному в Запорізькій області. Про це повідомляють аналітики DeepState у понеділок, 19 лютого.

За даними DeepState, станом на кінець доби 18 лютого на Біломосковському, Сіверському, Білгородському і Таврійському відрізках фронту не відбулося жодних змін.

У Сватівському відрізку окупанти проводять ротацію та продовжують підвищувати тиск у районі Тернів та Ямполівки в Донецькій області.

На Бахмутському напрямку ворог здійснив штурмові дії в Білогорівці, але отримав відсіч. У Богданівці на Донеччині противник активно розшукує слабкі місця, щоб прорвати лінію зіткнення, а біля Іванівки досягає успіхів і продовжує штурмувати позиції.

На Авдіївському відрізку українські війська вийшли з Авдіївки. Ворожі сили намагалися штурмувати біля Ласточкиного значними числами піхоти, проте всі їхні спроби були безуспішними.

«Наразі противник накопичує сили по посадках і відновить штурмові дії вже найближчими днями», — йдеться в повідомленні.

На Запорізькому відрізку російські окупанти розпочали масовану атаку від Роботиного до Вербового.

«Південно-західніше Вербового їм вдалося пробити оборону, зараз Сполучені Озброєні Сили (СОУ) намагаються ліквідувати цю проблему. 18 лютого інтенсивність дещо знизилася», — зазначили в DeepState. Частина сил противника змогла прорватися в Роботине, проте більшість була ліквідована захисниками.

Наразі російські війська проводять щонайменше три наступальні операції: уздовж кордону Харківської та Луганської областей, зокрема в напрямку Куп’янська та Лимана; в Авдіївці та навколо неї; поблизу Роботиного на заході Запорізької області.