Roman Lozynskyi, під час виступу з парламентської трибуни, звернувся до депутатів із пропозицією не просто потішитись тому, що три пропагандистських канали «гавкнули», а бути послідовними і скасувати акредитації для роботи у Верховній Раді журналістів тих, язик не повертається сказати, медіа, пише на своїй сторінці у Фейсбук, Сергій Притула.

Чим спровокував груповий підрив пердука цілої фракції Опзж. І коли вони посунули до трибуни, я, мимоволі, пригадав рядки пісеньки, яку всі, хто знав хоч три акорди, лабали на гітарах у 90-их.

Он даже хотел развестись,
Но что-то его держало…
Может быть, трое детей,
А может быть, директор школы.

Ці рядки мені пригадались, коли я спостерігав за стрімким рейдом Іллі Киви зі свого місця (яке за дивним збігом обставин співпадає з одним місцем медведчука) до трибуни. Улюблений австралопітек Авакова рухався з наміром перешкодити Лозинському доносити людям мудрі ідеї.

Але щось його стримало… можливо, усвідомлення ганебності непарламентської поведінки. А можливо погляд бойового офіцера, полковника Роман Костенко, який з неприхованою зацікавленістю розглядав (вперше так зблизька) рідкісний, червонокнижний вид вати.Даремно ви кажете, що Кива тупий. Як бачите, інстинкт самозбереження у нього працює відмінно;)))!- пише Притула.

В свою чергу, ворожі до Української держави сили продовжують тут політичну діяльність. Значить, ми не розуміємо причин війни, – каже публіцист Станіслав ФЕДОРЧУК

2 лютого президент Зеленський увів у дію рішення Ради національної безпеки й оборони про санкції щодо нардепа від “Опозиційної платформи – За життя” Тараса Козака. Були заблоковані телеканали “112 Україна”, NewsOne, ZIK, якими він володіє офіційно. А неофіційно їх пов’язують із кумом Путіна Віктором Медведчуком. Як це рішення вплине на політичні розклади? – запитав журналіст

– Короткотривалий наслідок – зменшиться кількість російської пропаганди. Якщо канали не поновлять мовлення, може впасти й підтримка проросійських сил в Україні. Бо саме телевізор визначає політичну культуру значної частини громадян.

Але Медведчук нікуди не дінеться. Як і його фракція ОПЗЖ у парламенті. Позбутися російського впливу – це один із важливих кроків у боротьбі з агресією. В Україні є чимало російського бізнесу та капіталів, пов’язаних із фігурантами санкційних списків. Досі не ліквідовані з пів сотні партій, засновниками яких є пособники Путіна та колабораціоністи всіх ґатунків.

Тому важливо пам’ятати, заради чого це все робиться. Точно не для прихильності виборців, а заради становлення незалежної суверенної держави в її законних кордонах.

Вони роками мали можливість знищувати Українську державу. Ми досі не показали, як представники Партії регіонів допомагали агресору. Ні президент Порошенко, ні Зеленський не наважилися повідомити українцям інформацію про структури, що напряму співпрацювали з окупантом. Вважаю, що подібні до ОПЗЖ політсили мають бути заборонені, як Компартія.

Завдяки політичній парасольці “регіонал” В’ячеслав Богуслаєв, голова компанії “Мотор Січ”, під час війни постачав запчастини для російського військово-повітряного флоту, для президентського судна Путіна. Як ми реагуємо на це? Робимо вигляд, що це не загроза, а складова української демократії. Такий вигляд має самогубство.

У часи великої кризи доводиться обирати між захистом цінностей і базовими потребами. На першому місці має бути безпека. А в нас ворожі до Української держави сили досі продовжують політичну діяльність. Значить, ми не розуміємо причин війни.

Спонсори антиукраїнських рухів не отримали оцінки держави. А вони вмикали важелі, щоб завадити зачисткам облдержадміністрації в Донецьку від загарбників – пише експерт.

Також українці в коментарях до цих новин, зазначають що Медведчук і КО сидять білі і не знають що робити. Адже часам проросійської пропаганди, кінець.