Декілька останніх тижнями на Авдіївському напрямку ворожа армія намагалася пробити оборону ЗСУ та зазнавала величезних втрат. Однак напередодні ЗСУ зуміли трохи просунутися вперед на Авдіївському напрямку.

Про це повідомили аналітики з Інституту вивчення війни, детально проаналізувавши всю наявну в них інформацію.

Кадри з геолокацією від 19 листопада показали просування українських захисників у районі залізниці на південний схід від Степового. Російські воєнкори визнали факт контратаки ЗСУ на цій ділянці фронту, а також бої в районі коксохімічного заводу.

Також російські воєнкори стверджують, що 18 і 19 листопада армія Путіна зуміла просунутися на південному сході Авдіївки в районі промислової зони. Також просування є в районі коксохімічного заводу і на північному заході від Красногорівки.

РосЗМІ запевняють, що 19 листопада окупанти зі 114-ї мотобригади та підрозділу «Шторм» зуміли просунутися в районі ресторану «Царська охота». Однак незабаром пропагандисти відмовилися від своїх слів, оскільки не було реальних доказів успіхів ЗС РФ на цих ділянках фронту.

Пропагандисти заявляють, що 18 і 19 листопада бої велися в районі Первомайського, Північного, на південь від авдіївського терикону, на захід від Красногорівки, на схід від коксохіму, в районі промзони Авдіївки і в районі Новокалинового.

Спікер Таврійського угруповання військ України Штупун повідомив, що напередодні стало відомо про зростання дезертирів у лавах ЗС РФ, які відмовляються йти у атаки на Авдіївському напрямку. Через великі втрати на цій ділянці фронту МО РФ доводиться кидати в бій мобілізованих і солдатів-строковиків.

Експерти при цьому заявляють, що темпи боїв можуть сильно сповільнитися на тлі настання холодів.

Нагадаємо, що щодня в боях на Авдіївському напрямку армія Путіна втрачає від 500 до тисячі військовослужбовців. Про це повідомив журналіст Ден Саббах, посилаючись на інформацію із західних джерел. При цьому втрати РФ на полі бою за 21 місяць війни становлять від 300 до 400 тисяч осіб.