Російський канал «ВДВ за Чесність і Справедливість», пов’язаний із ЗС РФ, підтвердив інформацію про втечу російських підрозділів з-під селища Кринки, що на лівобережній частині Херсонської області.

Першим про відступ ЗС РФ з-під Кринок повідомив російський пропагандист Романов, назвавши маневри «перегрупуванням». Насправді це була втеча, не погоджена з командуванням, що підтвердили російські ВДВшники. За їхніми даними, залишили свої позиції солдати 328 полку зі складу 104-ї десантно-штурмової дивізії ЗС РФ.

«328 дшп зі 104 дшд, яку буквально нещодавно сформували, без бою залишив позиції в районі н.п. Кринки і відійшов… За позиціями полку постійно працювала як артилерія українських військових, так і наша арта, яка чомусь дуже часто помилялася в координатах і накривала своїх. Ось хлопці не витримали вогню з двох сторін і відійшли… Бойове хрещення вийшло не дуже вдалим», — написав російський канал.

Він запевняє, що у командуванні ЗС РФ зараз тривають гучні розгляди з приводу втечі солдатів.

Варто зазначити, що українська сторона на даний момент не прокоментувала чутки про втечу солдатів РФ під Кринок. Якихось офіційних підтверджень інформації немає.

Нагадаємо, що саме війська 104-ї дивізії командування ЗС РФ перекинуло останніми тижнями на лівобережжя Херсонщини для стримування українського плацдарму. У російських каналах із приводу цього угруповання було багато надій, вони прогнозували швидку зачистку прибережної зони Дніпра від українських військ. Однак на угруповання чекав на провал.