Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в ефірі каналу “Україна 24” розповів, що місця зустрічі президента України Володимира Зеленського і президента РФ поки не обговорюють.

“Є певні контакти, спроби узгодити порядок для зустрічі, але до географії ще не дійшли”, – сказав Кулеба.

Міністра попросили оцінити ймовірність такої зустрічі.

“У цілому я вважаю, що організувати таку зустріч буде вкрай складно. Але якщо ми побачимо, що на цій зустрічі ми дійсно зможемо вирішити питання, необхідні для припинення війни, російської агресії проти України та відновлення нашої територіальної цілісності, безумовно, ми не пошкодуємо жодних сил, щоб така зустріч відбулася”, – сказав Кулеба.

Як зазначив міністр, Зеленський “довів, що дуже чітко захищає українські “червоні лінії” і принципові для країни питання.

“Тому я особисто готовий організовувати зустріч президента Путіна і президента Зеленського. Тому що я знаю, що ми із цієї зустрічі вийдемо або з перемогами, або без поразок. Не потрібно в жодному разі цього боятися, це нормальна дипломатична історія”, – додав Кулеба.

“Ми не повинні нічого боятися. У тому числі зустрічі Зеленського з Путіним. Ми всі розуміємо, що питання миру в Україні потрібно вирішувати з Путіним особисто. Питання – у якому форматі”, – підкреслив він.

Нагадаємо, Президент Володимир Зеленський під час візиту на Донбас заявив, що важливо почути про ситуацію на передовій з перших вуст і розповісти про те, що робить влада для досягнення миру. Про це він повідомив  у Twitter.

“Знову на Донбасі. Знову – на передовій. Дуже важливо почути з перших вуст про ситуацію на лінії фронту й розповісти нашим захисникам, що ми робимо для встановлення миру”.

Зеленський заявив, що побачив у наших бійців “повне розуміння ситуації, спокій і впевненість” і додав, що “на таких патріотах тримається оборона”.