ЗСУ успішно контрнаступають на Південному напрямку – повідомляє ОК “Південь”

Минулої доби ЗСУ двічі вдарили по скупченню живої сили противника в районі Снігурівки. Знищено 200 рашистів та понад 40 одиниць техніки.

Визволення Півдня з кожним днем все ближче!

А тим часом прямо зараз українські сили знищують черговий склад окупантів біля Херсону. Детонація на пару годин забезпечена

Саме тому Верещук просить виїхати з окупованих Запорізької й Херсонської областей: Будуть бої

Віцепрем’єр, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук закликає мешканців окупованих районів Херсонської й Запорізької областей евакуюватися всіма можливими способами.

“Як би важко не було на території, яка сьогодні підконтрольна українському уряду… все одно в будь-якому випадку перебування на території Херсонської чи Запорізької області в рази гірше і в рази небезпечніше”, сказала Верещук в ефірі телемарафону

“Навіть якщо їх буде депортовано в Росію, ми все одно знайдемо можливість допомогти людям повернутись. Навіть якщо доведеться через Крим, коли ми говоримо про Херсонську область – це треба робити, треба рухатися в даному напрямку. Треба шукати можливість виїхати, бо наші Збройні Сили будуть деокуповувати. Це будуть величезні бої. Я не хочу нікого лякати, всі і так все розуміють”.

Віцепрем’єр закликала “евакуйовуватися всіма доступними способами”.

На питання, чи є зараз можливість евакуації з окупованого півдня України, Верещук сказала: “Є, і люди про неї знають. Горизонтальна система комунікацій дуже добре діє. Ті, хто виїхали, мають і знають шляхи. Волонтери, ми долучаємось. Я не буду зараз публічно про це говорити, тому що це безпека людей, які сьогодні там везуть наших людей, евакуюючи їх з цього пекла, в якому вони опинилися”.

Віцепрем’єр пояснила, що ворог використовує українців на окупованих територіях як живий щит.

“Наша артилерія мусить працювати, бо деокупація включає в себе збройне застосування сили. І якщо там є цивільні люди і, не дай боже, жінки і діти, уявіть, як себе повинні поводити наші Збройні Сили”, – сказала вона.

Крім того, Верещук розповіла, що в місті Пологи Запорізької області “вже є повідомлення, коли хочуть забирати дітей в будинки дитини, якщо діти не будуть іти в школи чи садочки під юрисдикцією Росії”. Вона підкреслила, що “краще не доводити ситуацію до таких критичних моментів”.

Звільнили/не звільнили. Що насправді відбувається на Херсонщині?

Упродовж місяця у ЗМІ з’являється інформація про начебто звільнення тих чи інших пунктів в Херсонській області, а нещодавно іноземне видання Economist повідомило, що буцімто «ЗСУ вже на околицях Херсона».

Що відбувається у Херсонській області – читайте у поясненні SPRAVDI⤵️

Скільки населених пунктів звільнили офіційно?
Село Таврійське, 11 червня;
Село Потьомкине, 30 червня;
Село Іванівка, 2 липня.

Було багато повідомлень про звільнення населених пунктів на околицях Херсона, але Генштаб не підтвердив інформацію.

Тим більше неофіційні повідомлення про начебто звільнення сіл та поширення такої інформації можуть зірвати військову операцію, як це було із Сєвєродонецьком.

Щодо «ЗСУ на околицях Херсона»
Не варто забувати, що розповідаючи про переміщення наших військ та озброєння – ви лише допомагаєте ворогу.

Херсон обов’язково буде вільний, як і вся Україна, але ЗСУ потрібен час!