Глава Офісу президента Андрій Єрмак заявив, що провів телефонні консультації з радником канцлера Німеччини з питань зовнішньої політики Єнсом Плетнером та дипломатичним радником президента Франції Еммануелем Бонном перед їхнім візитом до Москви.

Про це Єрмак повідомив у себе в Twitter.

“Домовились продовжувати координацію наших дій в контексті поточної ситуації”, – зазначив Єрмак.

Голова ОПУ також висловив вдячність представникам Франції та Німеччини “за непохитну підтримку суверенітету та територіальної цілісності України”.

Нагадаємо, що глава Офісу президента Андрій Єрмак проведе телефонну розмову з представниками європейських країн “нормандського формату” – Франції та Німеччини – 4 січня перед їхнім візитом до Росії.

Політичні радники лідерів України, Франції, Німеччини та Росії проведуть цього тижня окремі зустрічі в різних форматах.

Про це в понеділок розповів речник німецького уряду Штеффен Гебештрайт.

“Передбачена розмова між паном Плетнером (радник канцлера Німеччини з питань зовнішньої політики та безпеки – Ред.), його французьким колегою і російським візаві цього тижня. Незалежно від цих переговорів Плетнер і його французький колега зустрінуться також цього тижня з українським партнером” – сказав Гебештрайт.

Речник не назвав конкретної дати зустрічей. Він додав, що останніми тижнями новий уряд Німеччини неодноразово підкреслював зацікавленість і готовність Берліна та Парижа зустрітися в Нормандському форматі на всіх рівнях. Про це, за його словами, було поінформовано президентів України та Росії.