Російська еліта повернеться проти свого лідера Володимира Путіна. Такий погляд є цілком реалістичним. До того ж, є багато умов для перевороту проти Путіна. Не виключено, що такий розвиток подій може стати сьогоденням і відбутись неочікувано та швидко. Російська еліта вже потрохи до цього йде.

Про це заявив новий голова зовнішньої Ради національної безпеки та оборони України Олександр Литвиненко.

«У керівництві ще чимало раціональних людей. Вони думатимуть і діятимуть, коли зрозуміють, що ціна перебування з Путіним вища, ніж відхід від нього», — сказав він.

Однак, за словами секретаря РНБО, для нашої держави першочерговим є не саме відсторонення Путіна від влади, а одержання реальних гарантій безпеки, які б мали механізм дії у разі нової потенційної агресії проти нашої держави.

Варто зауважити, що новий заколот проти глави Кремля в Росії може визріти ще до кінця 2024 року.

Таку думку висловив політолог, викладач Карлового університету у Празі (Чехія) Олександр Морозов.

Він вважає, що цього разу спроба повалення режиму буде більш системною.

«Я схиляюся до думки, чесно кажучи, що все ж таки до кінця 2024 року ситуація призведе до того, що буде якась спроба у будь-якому випадку антипутінського заколоту — така елітна. Не така безумна, як у Пригожина, тому що Пригожин був таким елементом анекдотизму у цьому — якийсь штурм Москви, 3 тисячі озброєних людей», — зазначив політолог.