Народний депутат від “Слуги народу” олімпійський чемпіон із греко-римської боротьби Жан Беленюк в інтерв’ю “Обозревателю” заявив, що не виключає, що може стати кандидатом на виборах мера Києва.

Зокрема, на запитання про готовність скласти конкуренцію Віталію Кличку Беленюк відповів, що не здивується, якщо це станеться, хоча наразі над питанням участі у виборах мера Києва не замислювався.

«Чесно кажучи, не замислювався. Зараз мені є чим займатися. Але я також говорив, що в мене дуже непередбачуване життя. Тому я абсолютно не здивуюся, якщо так трапиться», – сказав депутат.

При цьому Беленюк заявив, що «абсолютно готовий» до такого варіанту подій, оскільки, зазначив він, «я – киянин, народився в Києві, люблю це місто, чому ні?».

Як повідомлялося, єдиний український володар «золота» на Іграх у Токіо зазначив, що зробить перерву у виступах, а потім вірішить свою долю.

«Напевно, візьму якийсь пасивний відпочинок. Поїду, полечу кудись. Можливо, на море. Нині просто не вдається, бо багато інтерв’ю, зустрічей. А як буде «вікно», думаю, використаю цей час для себе. Упевнений, що буду тренуватися, підтримувати фізичну форму, бо кожній людині це потрібно для здоров’я після закінчення спортивної кар’єри. Якщо перестану займатися взагалі, думаю, це все дуже швидко дасться взнаки зі знаком мінус для мене. А що стосується змагань, нині я ще не вирішив. Беру невеличку перерву, а потім вже буде видно”, – сказав Жан.