Кадрові ротації на порядку денному фракції «Слуга народу». Президент Володимир Зеленський збирає нардепів на виїзне засідання, яке можливо відбудеться у Трускавці. Про це розповіли журналісти «Першого Ділового» телеканалу.

Орієнтовно поїздка буде з 30-го вересня по 2-ге жовтня, але не всім депутатам повідомили про місце цього засідання. Серед головних питань, що будуть розглядати — кадрові зміни в уряді.

Про те, що вони плануються, активно повідомляли у ЗМІ ще на початку літа. Назвали й імена найбільш вірогідних претендентів на звільнення. Це міністр оборони, міністр стратегічних галузей промисловості та міністр соціальної політики. І вже навіть є припущення, що гендиректор ДК «Укроборонпром» Юрій Гусєв може очолити Міноборони. І відставки плануються вже у вересні.

Купівля голосів народних депутатів за «відставку» тих чи інших міністрів. Подекуди пропонують до 100 тисяч за голос, заявив спікер парламент Дмитро Разумков, інформує телеканал «Перший Діловий».

Каже, нині така інформація активно розповсюджується у ЗМІ. І хоча, запевняє, що йому ососбисто про такі факти невідомо, але заявив, що звернеться до антикорупційних органів, аби вони все ж з’ясували, чи дійсно у парламенті процвітає політична корупція.