Україні необхідно реалізувати ідеї Тараса Шевченка і Степана Бандери.30 вересня, український парламентар Дмитро Ярош відсвяткував 47-й день народження, у зв'язку з чим розповів, чим пишається найбільше. 

"Я був, є і буду бандерівцем. Цим пишаюся! Ми, українці, можемо отримати щасливу, багату, сильну державу тільки тоді, коли реалізуємо ідеї Тараса Шевченка і Степана Бандери. Будь-які інші доктрини або псевдоідеї – омана", – сказав він.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

Більш того, Ярош розповів, чому Росії не допоможе "ядерна біта".

"Ми, українці, через деякий час відвоюємо окупований схід, повернемо Крим і зруйнуємо Московську імперію. "Ядерна біта" вам, бандитам, не допоможе. Як не допомогла і СРСР. Вам, кремлівські орки, залишилося небагато. Тому що за Україною правда, а отже, з нами Бог", – підкреслив він.

Також Ярош наголосив, що "ми не будемо розгойдувати ситуацію в Україні, оскільки для українського націоналіста одна з головних заповідей – "не нашкодь", як у лікарів".

Незважаючи на те що він народний депутат, Ярош рідко з'являється у Верховній Раді, він зазначає:

"Я пообіцяв своїм виборцям, що зроблю все, щоб не впустити війну на округ, який межує з Донецькою областю. Я чесний перед ними. На жаль, ті законопроекти, які пробую розробити, вносшу, практично неможливо реалізувати в життя, тому що у мене немає ні фракції, ні депутатської групи. Так лежать тисячі законопроектів. Треба займатися тим, до чого душа лежить, і що більше приносить користі державі. Я сконцентрований на захисті України ".

Під час виборів-2019 Ярош вважає, що побачить старання Росії завоювати собі керівні посади. 

"Невже хтось думає, що російський реванш в Україні пройде? Пан Володимир Путін, не мрійте. Вся пасіонарна частина України, незважаючи на розбіжності, демократію, сварки, об'єднана в одному: Україні як соборній і самостійній державі – бути. І якщо для того, щоб отримати нашу державність і соборність, треба буде "завалити" ваших прихвоснів Медведчуків, Вілкул, Мураєва і їм подібних, ми, українські патріоти, зробимо це, не замислюючись ", – підкреслив нардеп.

Колись (можливо скоро) державу очолить хтось інший. Тільки б не якась промосковська тварюка. Тому що знову піднімемо повстання – підкреслив Ярош.