Народний депутат України Ігор Мосійчук повідомив, що у Києві діє диверсійна група, метою якої є його ліквідація.

Про це народний обранець написав на своїй сторінці у Facebook.

За словами політика, він володіє "достовірною інформацією" з Москви, з джерел, близьких до ФСБ, про підготовку чергового замаху на нього. Кінець листопада Мосійчук назвав "крайньою датою" його ліквідації.

В нашій столиці вже діє диверсійна група і, можливо, мішень – не лише я. Не знаю, чому саме я, яка мета мого вбивства, але точно знаю, що процес запущено,  – зазначив депутат.

"Зі зрозумілих причин, я не можу назвати джерела цієї інформації. Та з огляду на наявні факти, я провів зустрічі із правоохоронцями, та почав вживати заходи задля своєї безпеки, та безпеки мирних жителів", – зазначив Мосійчук.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

"Я довіряю виключно своїм джерелам, та опубліковую лише перевірену інформацію, і тільки із мотивів безпеки громадян, що можуть постраждати внаслідок замаху на мене", – додав політик.

Він зазначив, що намагається діяти на випередження, оскільки під час замаху на нього минулого року загинули невинні люди.

Мосійчук додав, що і раніше знав про підготовку замаху на нього, однак отримав "ще одне підтвердження" і тепер не має стосовно цього жодного сумніву.

"Для чого я це пишу? Для того, щоб ворог знав, що нам відомі їхні плани і ми вже чекаємо на них. Можливо цей допис зупине терористів-диверсантів і це збереже комусь життя", – підсумував нардеп.

На питання, чи бува не піариться він на інформації про замах, нардеп відповів:

"Якщо хтось каже, що це піар, то скажу, що манав я такий піар".

Мосійчук наголосив, що постійно отримує погрози, але намагався на них не зважати, бо тоді "давно мав би ховатись у підвалі".

"Але гучні теракти готуються не лише проти мене, а й проти інших громадських діячів, що є ворогами Москви. Все це робиться з метою дестабілізувати ситуацію в Україні, та з бажання поквитатися за їх діяльність", – сказав політик.

На питання, чи відомі йому імена інших людей, на яких також плануються замахи, Мосійчук відповів, що ні.

Нагадаємо, народного депутата України Ігоря Мосійчука вже намагалися вбити 25 жовтня 2017 року у Солом'янському районі Києва. Тоді внаслідок вибуху нардепа було поранено та загинули охоронець-помічник Мосійчука Руслан Кушнір і перехожий Михайло Мормель.