Після ремонту моста в Станиці Луганській на окуповану територію Донбасу зможуть їздити потяги й автомобілі

Про такі плани Кабінету міністрів України повідомив глава МЗС України Вадим Пристайко під час обговорення відновлення моста в Станиці Луганській.

Він передбачає, що вже через місяць-півтора через міст можна буде пустити автомобілі. Далі в регіоні будуть споруджені інші мости і нові перехідні пункти.

«Можливо, з’явиться залізничне сполучення, щоб люди могли комфортно переїжджати з одного боку лінії розмежування на іншу», – заявив міністр.

Тим часом на мосту біля Станиці Луганської тривають відновлювальні роботи. Станом на 5 жовтня там відкрили тимчасовий обхідний перехід. Його планували побудувати до 11 жовтня, але роботи закінчили раніше. Про це повідомили в Офісі Президента.

Старі конструкції зруйнованої переправи в даний час демонтують. На дорогу до мосту поклали покриття і наносять розмітку. Очікується, що роботи на переправі будуть завершені до 15 листопада.

Відновлення мосту через р. Сіверський Донець в районі Станиці Луганській є частиною міжнародних зобов’язань України для поліпшення гуманітарної ситуації на лінії розмежування.