Вже майже 10 безрезультативних місяців окупанти не полишають спроб захопити Бахмут Донецької області.

І втрати нашого ворога просто шокують, наші захисники кладуть просто пачками.

Як розповів  лейтенант батальйону Нацгвардії “Свобода” Роман Конон, ситуація на Бахмутському напрямку стабільно складна. Однак з липня 2022 року втрати Росії у Бахмуті становлять більш ніж 100 тисяч особового складу.

Сюди входять як знищені, так і поранені окупанти. Якщо порівнювати, то це більше за військо Чехії чи загалом за середньостатистичну армію в Європі.

Вони заявляли багато разів про захоплення Бахмута. Ставили різні дедлайни. Ті пусті заяви не підтверджувалися. Вони зазнавали величезних втрат і краху,– розповів Конон 24 каналу.

Як наголосив військовий, одна з найбільших проблем на Бахмутському напрямку – наявність в окупантів великої кількості артилерії та мобілізаційного ресурсу. Вони не шкодували ні місто, ні власних військових.

Бахмута та сусідніх населених пунктів в принципі не існує. Там просто випалена земля. Вони не жалкували снарядів. Ні про який “снарядний голод” не йшлося. Будинки інколи падали як доміно,– зауважив Конон.

Раніше ватажок так званої “приватної військової компанії “Вагнера” Євгєній Пригожин істерив про “снарядний голод” у його бойовиків. Саме це угруповання воює в Бахмуті. Однак українські військові не фіксували зменшення обстрілів на цьому напрямку.

Тактика росіян в Бахмуті була незмінною. Вони накривали артилерією умовний “квадрат” завбільшки у квадратний кілометр, а потім кидали своїх у “м’ясні штурми”. Бували й випадки, коли окупанти потрапляли артилерією у своїй перші ешелони, які намагалися атакувати.