Шоумен і засновник студії "Квартал 95" Володимир Зеленський, який у новорічну ніч підтвердив свою участь у майбутніх президентських виборах, закликав українців приєднатися до нього.

Відповідне звернення комік опублікував на сторінці в Facebook. За його словами, важливо лише одне – людина не повинна торкатися політики. 

"Я вірю, що змінити країну можна тільки разом з тобою. Не стій осторонь, приєднуйся до моєї команди. Неважлива твоя стать, релігія, освіта, мова, якою говориш. Важливо – ти ніколи не був в політиці. І поки що це – найголовніше ", – звернувся він до майбутніх прихильників.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом


"Я йду! Ходімо зі мною! Зробимо це разом!" – голосно заявив Зеленський, залишивши під відео посилання на сайт, де, за його словами, всі бажаючі можуть поповнити "Зе! команду".

Варто зазначити, що Володимир Зеленський має всі шанси стати майбутнім президентом України. Так як багато соціологічних опитувань свідчать про те, що саме шоумен вийде у другий тур президентських змагань, а конкуренцію йому можуть скласти Юлія Тимошенко або Петро Порошенко.