Генерал-майор СБУ Валерій Шайтанов, якого затримали за підозрою в державній зраді, планував вбивство міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова. Таку заяву зробив на своєму YouTube-каналі журналіст Дмитро Гордон, посилаючись на анонімні джерела в СБУ в четвер, 16 квітня.

За словами Гордона, Шайтанов отримав замовлення про ліквідацію чеченського добробатовця Адама Осмаєва ще минулої осені.

“Наші ЗМІ пишуть, що за ліквідацію Осмаєва Шайтанову пообіцяли $ 200 тис. І російський паспорт. За моїми даними, йому було обіцяно від $ 500 тис. до $ 1 млн за ліквідацію Осмаєва. Шайтанов взявся найняти вбивцю серед колишніх альфівців. І ось ці дії вже були під контролем СБУ “, – зазначив Гордон.

Розминка перед ліквідацією Авакова
Журналіст розповів, що найнятий Шайтанову колишній співробітник “Альфи” виявився подвійним агентом, а кілька днів тому сталася інсценування вбивства Осмаєва.

“Осмаєва загримували під убитого, він лежав на землі зі зв’язаними руками. Це фото передали Шайтанову для підтвердження факту виконання замовлення (я його бачив). Мої джерела підтверджують, що вбивство Осмаєва було для Шайтанова своєрідною розминкою. Йому було доручено ліквідувати міністра внутрішніх справ Арсена Авакова “, – повідомив Гордон.