Призначення Андрія Єрмака на посаду глави ОПУ викликало серед українських політиків велику хвилю обговорення таких кадрових змін. Екс-президент України Петро Порошенко став проявляти особливу активність, назвавши призначення Єрмака посиленням впливу з боку Росії і шляхом до капітуляції.

На цю заяву в істеричній манері відреагувала колишній голова комітету з питань освіти Ірина Фаріон на своїй сторінці Facebook, назвавши Порошенка ворогом України.

«Плачу від сміху, коли цей творець Зе- (Порошенко – ред.) щось базікає на теми Єрмака. Хіба має право відкривати рот істота, яка політично реанімувала Медведчука і мало своїх підручних …», – написала Фаріон.

Крім Петра Порошенка, вона вказала імена тих, хто, на її думку, не має морального права «відкривати рот» і говорити про Україну. Серед цих особистостей вона назвала Бориса Ложкіна, власника видань «Комсомольская правда в Україні», «Аргументи і факти» і «Теленеделя», а також члена ОПЗЖ Ігоря Раніна, який тепер очолює обласну організацію ОПЗЖ Медведчука.

«Отже, ланцюжок Медведчука красномовний. Тільки сліпі або просто ідіоти не можуть зрозуміти, що поразка України розпочалося 25 травня 2014 року, коли президентом обрали слугу Порошенка. Його лицемірне і грубе паразитування на націоналістичних та патріотичних гаслах призвело до зелених необільшовиків. Прихований ворог набагато небезпечнішій, ніж відкритий. Хвороба раку спочатку теж прихована, зате грип відчуваємо моментально. І сліпі, врешті-решт !!! », – підсумувала Фаріон.

Українці бурхливо відреагували на нову заяву Фаріон і нещадно розкритикували: