Російські війська намагалися здійснити два невдалі штурми на Оріхівському напрямку та двічі безуспішно атакували лівобережжя Дніпра в Херсонській області. Про це повідомили Збройні Сили Півдня України через Телеграм.

«В операційній зоні Сил оборони півдня триває щоденна контрбатарейна боротьба та відбиття ворожих штурмів. Ворог не полишає намірів вибити наші підрозділи із зайнятих позицій», — ідеться в повідомленні.

Так, на Оріхівському напрямку російські загарбники провели два неуспішних штурми.

На лівобережжі Дніпра в Херсонській області росіяни спробували атакувати двічі, але зазнали втрат і відступили на вихідні позиції.

Крім того, Сили оборони продовжують здійснювати комплексні заходи з утримання та укріплення позицій.

«Окупанти не припиняють аеророзвідку, тиснуть артилерійськими обстрілами, завдають авіаційні удари, застосовують велику кількість ударних дронів різних типів», — додали у Силах оборони півдня.

Також відомо, що Сили оборони за добу ліквідували понад півтори сотні російських загарбників та ворожу техніку на півдні України. За підтвердженими даними, у ворога на лівому березі стало менше на 156 окупантів.

Також знищено 42 одиниці озброєння та військової техніки, з них: 11 гармат; 1 станковий протитанковий гранатомет; 26 одиниць автобронетехніки; 2 розвідувальні БПЛА.

Крім того, ЗСУ знищили 2 пункти управління БПЛА, далі — більше.